© Copyright
Wszystkie fotografie na tej stronie i prawa do nich należą do ich twórcy. Fotografie nie moga być kopiowane, drukowane ani zmieniane bez pisemnej zgody fotografa który je wykonał.
Nauka fotografii
fotobelfer.pl
tancerka pod wodą w basenie
 
Podwodna tancerka
 
Agnieszka napisała do mnie na Maxmodels, czy chciałbym ją sfotografować pod wodą. Obejrzałem jej profilowe zdjęcia. Spodobała mi się jej pasja do tańca. Trochę to trwało zanim się spotkaliśmy. Przysłała mi w międzyczasie zdjęcie pomarańczowej, długiej sukni, wiszącej na wieszaku. Nie wyglądała źle, ale dopiero pod wodą nabrała odpowiedniego kształtu. W ramach przygotowań postanowiłem zdjąć liny rozdzielające tory pływackie. Nie widziałem, że to tyle pracy. Zaczęliśmy od fotografowania na głębszej wodzie. Szybko się okazało, że wypłynięcie na powierzchnię w wielkiej sukni wypełnionej wodą wcale nie jest łatwe. Przenieśliśmy się więc do innej części baesnu. Na płytszej wodzie Agnieszka mogła wreszcie pokazać w pełni swój talent taneczny.
zdjęcie podwodne Edyta z rybą w Marsa Alam
 
Edyta porozumiewa się z rybą językiem migowym.
 
zdjęcie podwodne Edyta jak na egipskim fresku.
 
Bogini nurkowania na egipskim fresku.
 
Taniec na szatfach
 
Poszukiwania modelki pod wodę
 
Agnieszkę tańczącą na szarfach znalazłem w Free Art Fusion. Oprócz szarf potrafi też zatańczyć na kole zawieszonym na linie. Zabrałem Ją pod wodę, zobacz ci z tego wynikło: Agnieszka pod wodą