© Copyright
Wszystkie fotografie na tej stronie i prawa do nich należą do ich twórcy. Fotografie nie moga być kopiowane, drukowane ani zmieniane bez pisemnej zgody fotografa który je wykonał.
Nauka fotografii
fotobelfer.pl
narciarka pod wodą w nurkowym basenie
 
Podwodna narciarka
 
Wiosną przyszedł mi do głowy taki pomysł narciarski na zdjęcie podwodne. Na miejsce akcji wybrałem basen nurkowy, a właściwie akwarium. Jest postawiony na ziemi i zbudowany z tafli szklanych. Z zewnątrz widać jak ćwiczą nurkowie. a będąc w środku można zobaczyć cały suchy świat dookoła. Fotografowałem nie przez szybę, tylko będąc w basenie. Woda była świeżo nalana, dzięki temu znakomicie przejrzysta i przy okazji koszmarnie zimna. Zapamiętałem dokładnie ten moment gdy wskoczyłem do wody. Znacie to uczucie gdy zimna woda wlewa się pod piankę i po chwili ogrzewa i jest ciepło. Więc czekam aż się ogrzeje i czekam a tu ciągle lód na plecach. Zapomniałem zapiąć piankę. Edyta w tym czasie robiła sobie staranny makijaż. Potem były dziesiątki skoków, aby złapać odpowiedni moment z dużą ilością fajnych bąbli.
 
zdjęcie podwodne Edyta z rybą w Marsa Alam
 
Edyta porozumiewa się z rybą językiem migowym.
 
zdjęcie podwodne Edyta jak na egipskim fresku.
 
Bogini nurkowania na egipskim fresku.
 
gimnastyka artystyczna
 
Poszukiwania modelki pod wodę
 
Wybrałem się na Mistrzostwa Warszawy w Gimnastyce Artystycznej w poszukiwaniu młodych talentów do fotografowania pod wodą. Niesamowite dziewczynki, niesamowicie wygimnastykowane. Najmłodsza zawodniczka miała 6 lat, pozostałe niewiele więcej. Zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Mam nadzieję, że niektóre z nich będę fotografować pod wodą.