© Copyright
Wszystkie fotografie na tej stronie i prawa do nich należą do ich twórcy. Fotografie nie moga być kopiowane, drukowane ani zmieniane bez pisemnej zgody fotografa który je wykonał.
Nauka fotografii
fotobelfer.pl
narciarka pod wodą w nurkowym basenie
 
Podwodna narciarka
 
Wiosną przyszedł mi do głowy taki pomysł narciarski na zdjęcie podwodne. Na miejsce akcji wybrałem basen nurkowy, a właściwie akwarium. Jest postawiony na ziemi i zbudowany z tafli szklanych. Z zewnątrz widać jak ćwiczą nurkowie. a będąc w środku można zobaczyć cały suchy świat dookoła. Fotografowałem nie przez szybę, tylko będąc w basenie. Woda była świeżo nalana, dzięki temu znakomicie przejrzysta i przy okazji koszmarnie zimna. Zapamiętałem dokładnie ten moment gdy wskoczyłem do wody. Znacie to uczucie gdy zimna woda wlewa się pod piankę i po chwili ogrzewa i jest ciepło. Więc czekam aż się ogrzeje i czekam a tu ciągle lód na plecach. Zapomniałem zapiąć piankę. Edyta w tym czasie robiła sobie staranny makijaż. Potem były dziesiątki skoków, aby złapać odpowiedni moment z dużą ilością fajnych bąbli.
 
zdjęcie podwodne Edyta z rybą w Marsa Alam
 
Edyta porozumiewa się z rybą językiem migowym.
 
zdjęcie podwodne Edyta jak na egipskim fresku.
 
Bogini nurkowania na egipskim fresku.
 
Taniec na szatfach
 
Poszukiwania modelki pod wodę
 
Agnieszkę tańczącą na szarfach znalazłem w Free Art Fusion. Oprócz szarf potrafi też zatańczyć na kole zawieszonym na linie. Zabrałem Ją pod wodę, zobacz ci z tego wynikło: Agnieszka pod wodą